Analog HD Kamera Sistemleri

Uzmanlarımızla İletişime Geçin

Analog HD Kamera Sistemleri

Analog altyapılar ile HD görüntü almak mümkün

AHD teknolojisi analog HD kamera sistemlerinde koaksiyel kablolar üzerinden HD görüntü almayı mümkün kılıyor. Bu teknoloji sayesinde kablo altyapısını değiştirmekte zorlanan kurumlar daha yüksek çözünürlüklü bir video sistemine sahip olabiliyorlar.

Analog HD Kamera Sistemi Özellikleri

Analog HD sistemler ile mevcut analog altyapınızı değiştirmeden daha yüksek çözünürlüklü CCTV kamera sistemleri kurulabilir. IP sistemlere göre daha düşük maliyetlerle kurulabilen ve teknolojik olarak daha az karmaşık seviyede olan bu ürünlerle CCTV kamera sisteminizi oluşturabilirsiniz.

Düşük Maliyet

Analog HD sistemler tıpkı Analog sistemler gibi daha basit kuruluma sahiptir. Halihazırdaki koaksiyel kablolamayı kullanması sayesinde daha düşük maliyet oluşturur.

Operasyonel Verimlilik

Analog HD sistemler basit sistemlerdir. Kurulumu aynı analog sistemler gibi tak çalıştır şeklindedir. Bu da operasyonel yükü azaltacaktır.

Analog Video Hd Kamera Sistemleri yanı sıra güvenlik ihlali durumları ile daha kolay başa çıkabilmek için video analiz sistemleri, AVM, otopark, üretim tesisi, hastane, otel, kamu alanları ve ofis gibi kalabalık alanlar için video izleme sistemleri, IP video sistemleri, plaka tanıma sistemleri, araç altı izleme sistemleri ile %100 üstün teknolojiyle çalışan elektronik güvenlik hizmetlerini de Sensormatic bünyesinde bulabilirsiniz.